Jdi na obsah Jdi na menu
 


Silvestrovský turnaj 2013

29. 12. 2013

Silvestrovský turnaj 2013.

 Turnaj odohraný v peknej športovej atmosfére , v troch kategóriach : družstvá , muži , ženy.      Víťazi si prevzali finančné , vecné ceny a diplomy. Ako občerstvenie sa podávala  starostovská kapustnica.

Výsledky :

Družstvá :  1. KK Šemša (2)

                        KUBA Martin ml.         265

                        KUBA Peter st.            253

                        TORISKÝ Marcel         218

                        KUBA Martin st.           247

                                                               983

                    2. SABI Sabinov     

                        ROKOŠNÝ Peter         268

                        SOPKO Peter               227

                        FABIAN Jaroslav          230

                        TOMČÁK Marián          218

                                                               943

                    3. OBECNÁ LIGA

                         NOVOTNÝ Erik            224

                         KOŽEJ Tomáš             219

                         ŠIMKO Jozef                 219

                         VARGOVÁ Ivana           234

                                                                896

                     4. PKŠ Košice

                         KUBA Mikuláš              221

                         MIKOLAJ Viktor             202

                         RYBIČKA Braňo st.      239

                         SOPKO Pavol               214

                                                                 876

                      5. KK Šemša (1)      

                          GREGA Štefan            219

                          NOVOTNÝ Miro st.      218

                          KOŽEJ Peter                209

                          KUBA Miroslav             209

                                                                 855

                                                                    plné     dor.    ch.     spolu

Muži : 1. ROKOŠNÝ Peter  ( Sabinov)          181       87      4        268

           2. KUBA Martin ml.   ( Šem. 2 )           190       75            265

           3. KUBA Peter st.      ( Šem. 2 )           173       80      1        253

           4. KUBA Mikuláš       ( PKŠ KE)           158       89      2        247    2.štart

           5. KOŽEJ Peter         ( Šemša )            173       74             247    3.štart

           6. KUBA Martin st.    ( Šem. 2 )            176       71      5        247

           7. NOVOTNÝ Peter  ( Šemša )            153       86             239    2.štart

           8. RYBIČKA Braňo st. ( PKŠ KE )       174       65      2        239

           9. KOŽEJ Tibor st.    ( Šemša )           182       49     10       231

         10. FABIAN Jaroslav  ( Sabinov )          159       71      7        230

         11. SOPKO Peter       ( Sabinov )          166       61            227

         12. KUBA Jozef ml.    ( Šemša )           163       60            225

         13. NOVOTNÝ Erik    ( Ob. Liga )          156       68      8        224

         14. KUBA Mikuláš      ( PKŠ KE )          159       62      4        221

         15. NOVOTNÝ Peter  ( Šemša )           163       58      4        221

         16. GREGA Štefan     ( Šem. 1 )            143       76     3        219

         17. ŠIMKO Jozef         ( Šemša )           154       75      7        219

         18. KOŽEJ Peter        ( Šemša )            149       70      4        219    2.štart

         19. KOŽEJ Tomáš     ( Ob. Liga)           149       70            219

         20. NOVOTNÝ Miro st. ( Šem. 1 )          157       61             218

         21. TORISKÝ Marcel  ( Šem. 2 )             159      59             218

         22. TOMČÁK Marián  ( Sabinov )            165      53     10      218

         23. FABIAN Jaroslav  ( Sabinov )            157      58      5        215    2.štart

         24. SOPKO Pavol       ( PKŠ KE )            152      62      6        214

         25. KOŽEJ Peter        ( Šem. 1  )             148      61      8        209

         26. KUBA Miroslav     ( Šem. 1 )              159      50     10       209

         27. ZALETA Juraj                                       139      68       4        207

         28. KOŽEJ Jozef         ( Šemša )             156      48      12       204

         29. MIKOLAJ Viktor     ( PKŠ KE )            143      59       4        202

         30. KUBA Jozef st.      ( Šemša )             149      49      11       198

         31. PRAMUK Jozef      ( Šemša )             127      52      10      179

         32. ŠOLTIS Ľubo ml.   ( Šemša )             130     44       12      174

         33. DEMKO Imrich       ( Šemša )             101     41       17      142

 

Ženy : 1. VARGOVÁ Ivana    ( Ob. Liga )            169     65        6        234

            2. SCIRANKOVÁ  Aďa ( Šemša )           149     65             214

                SCIRANKOVÁ  Aďa  ( Šemša )          155     59        11      214     2.štart

            3. KUBOVÁ Petronela ( Nováčany )      134     76        6        210

            4. VINCOVÁ Michaela  ( Šemša )          151     40        9        191

            5. VINCOVÁ Michaela  ( Šemša )          134     54        6        188     2.štart

            6. VINCOVÁ Michaela  ( Šemša )          146     35       14       181     3.štart