Jdi na obsah Jdi na menu
 


Majstrovstvá kraja 2020 , Nováčany

12. 1. 2020

 

Majstovstvá Východoslovenského kraja  Nováčany 2020.

Z nášho klubu sa Majsterkou Východoslovenského kraja pre rok 2020 stala v kategórii žiačky Kubová Michaela a na 3.mieste skončila Kubová Patrícia.

Majstrovstiev Slovenska by sa mali zúčastniť : muži - Sopko Július, Čéči Patrik, Kuba Martin ml.

                                                                        dorast - Kožej Sebastián

                                                                           žiaci - Seman Samuel , Novotný Tobias

                                                                        žiačky - Kubová Michaela , Kubová Patrícia

Muži :

1. Sopko Július PKŠ Košice 379 199 4 578
2. Deško Pavol PKŠ Košice 347 230 0 577
3. Beran Rastislav Slavoj V.Šariš 387 190 5 577
4. Valigura Peter Tatran SNV 369 205 1 574
5. Čéči Patrik KK Šemša 362 202 3 564
6. Kuba Martin ml. KK Šemša 373 189 6 562
7. Kováč Stanislav Slavoj V.Šariš 358 200 8 558
8. Rybička Branislav ml. PKŠ Košice 375 181 2 556
9. Kuba Ján KK Šemša 372 183 8 555
10. Benko Štefan Tatran SNV 353 194 6 547
11. Kuba Peter KK Šemša 386 157 3 543
12. Svitánek Matúš Tatran SNV 377 163 2 540
13. Bajtoš Rastislav Tatran SNV 360 177 6 537
14. Novotný Miroslav KK Šemša 377 160 8 537
15. Olejňák Marek Slavoj V.Šariš 364 170 5 534
16. Foltín Radoslav Slavoj V.Šariš 357 154 7 511
17. Focko Jaroslav Tatran SNV 361 141 14 502
18. Kuba Miroslav KK Šemša 367 127 7 494
19. Čech Filip Tatran SNV 332 126 16 458

 

Ženy :

1. Valigurová Katarína Tatran SNV 366 186 4 552
2. Klimková Lenka Slavoj V.Šariš 389 159 10 548
3. Pramuková Júlia Tatran SNV 383 161 12 544
4. Kuchárová Gabriela Tatran SNV 354 159 5 513

 

Seniori U-59 :

 

1. Pešta Jozef Tatran SNV 382 205 3 587
2. Pešta Vladimír Tatran SNV 374 201 5 575
3. Hliviak Miroslav Slavoj V.Šariš 370 204 5 574
4. Rybička Branislav st. PKŠ Košice 392 166 1 558
5. Guman Pavel Slavoj V.Šariš 379 170 4 549
6. Čech Jozef Slavoj V.Šariš 370 164 6 534
7. Kuba Mikuláš PKŠ Košice 356 164 1 520
8.            

 

Juniori U-23:

1. Roháľ Tomáš Slavoj V.Šariš 382 208 1 590
2. Šaršala Erik Slavoj V.Šariš 379 197 3 576
3. Migas Samuel PKŠ Košice 322 170 8 492
4. Kažimír Olivar Slavoj V.Šariš 327 167 5 491
5. Olejňák Patrik Slavoj V.Šariš 325 128 16 453

 

Juniorky U-23 :

1. Vrbová Kamila Slavoj V.Šariš 374 172 3 546
2. Migasová Alexandra PKŠ Košice 355 122 13 477

 

Dorastenci U-18 :

1. Novotný Stanislav Slavoj V.Šariš 361 171 6 532
2. Výrostek Andrej Slavoj V.Šariš 358 173 10 531
3. Kucko Richard Slavoj V.Šariš 367 156 10 523
4. Kožej Sebastián PKŠ Košice 325 184 5 509
5. Fabián Patrik Slavoj V.Šariš 323 133 15 456
6. Ščepita Dávid Slavoj V.Šariš 310 124 20 434
7. Frankovič Martin Tatran SNV 257 98 26 355
8.            

 

Žiaci U-14 :

1. Mikolaj Dávid Tatran SNV 164 71 8 235
2. Seman Samuel PKŠ Košice 139 69 6 208
3. Jakubov Hugo Tatran SNV 144 52 12 196
4. Benko Andrej Tatran SNV 140 55 10 195
5. Novotný Tobias PKŠ Košice 151 42 11 193
6. Špirko Samuel Tatran SNV 137 33 18 370

 

 

Žiačky U-14 :

1. Kubová Michaela KK Šemša 160 52 11 212
2. Geciová Lenka Tatran SNV 98 47 19 145
3. Kubová Patrícia KK Šemša 92 41 20 133