Jdi na obsah Jdi na menu
 


Majstrovstvá kraja 2019

17. 1. 2019

Dňa 5.1.2019 sa konali na kolkárni vo Veľkom Šariši MK - 2019 , všetkých kategórii. Náš klub reprezentovali :

 muži U-49 : Kuba Peter , Kuba Ján , Novotný Miroslav ml. , Kuba Miroslav , 

 seniori U-59 : Grega Štefan

 seniori U-60 : Konečný Marián

 žiačky U-14 : Kubová Michaela

Farebne zvýraznené mená postupujú na Majstrovstvá Slovenska v jednotlivých kategóriach.

Výsledky :

muži:    1. FOLTÍN Radoslav      Slavoj V.Šariš      420    189    0    609

              2. OLEJŇÁK Marek       Slavoj V.Šariš      383    194    3    577

              3. BENKO Štefan           Tatran SNV         385    187    1    572

              4. KUBA Peter               KK Šemša           368    196    1    564

              5. BERAN Rastislav      Slavoj V.Šariš      378     177    2    555

              6. RYBIČKA Branislav    PKŠ Košice        354    200    1    554

              7. GUMAN Pavel           Slavoj V.Šariš      371    181    2    552

              8. KOVÁČ Stanislav      Slavoj V.Šariš       356    183    6   539

              9. VALIGURA Peter        Tatran SNV         367    170    4    537

            10. NOVOTNÝ Miroslav   KK Šemša           375    149    9    529

            11. ČECH Filip                  Tatran SNV         329    173   10   502

            12. KAŽIMÍR Martin         Slavoj V.Šariš      357    142    14   499

            13. KUBA Miroslav           KK Šemša           354    142    8    496

            14. KUBA Ján                   KK Šemša          313    171    10   484

            15. KLUBERT Dávid         Tatran SNV         267    131     5    398   zranenie

seniori U-59:

              1. PEŠTA Vladimír          Tatran SNV         389    220    2    609

              2. GREGA Štefan            KK Šemša          380    178    2    558

              3. KUBA Mikuláš             PKŠ Košice        382     162    7    544

              4. HLIVIAK Miroslav        Slavoj V.Šariš     377     163    7    540

              5. RYBIČKA Branislav     PKŠ Košice        360     176    7    536

              6. ČECH Jozef                Slavoj V.Šariš      365     160   11   525

              7. KLUBERT Mikuláš      Tatran SNV          354     156    9    510

seniori U-60: 

              1. KONEČNÝ Marián         KK Šemša         378    156    12    534

              2. KRATOCHVÍLA Ondrej  Tatran SNV        364    144    11    508

              3. KARCHUTŇÁK Jozef     Tatran SNV        362    141    12    503

žiačky U-14:

               1. KUCKOVÁ Bibiána       Tatran SNV         288    119    26    407

               2. WAGNEROVÁ Monika  Tatran SNV        286    111    28     397

               3. KUBOVÁ Michaela        KK Šemša         276      69    31     345