Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohár mládeže U - 12 , Podbrezová

30. 12. 2018

Na druhom turnaji Pohára mládeže v Podbrezovej , náš klub reprezentovala v kategórii žiakov do 12 rokov Kubová Michaela. 

                         por.               meno                         klub                      plné     dor.   ch   spolu

1.

Mócová Daniela

ŠK Železiarne Podbrezová

261

125

5

386

12

 

2.

Kánová Michaela

ŠK Železiarne Podbrezová

250

127

5

377

12

 

3.

Sabová Šarlota

ŠK Železiarne Podbrezová

241

122

8

363

12

 

4.

Lopušná Zuzana

ŠK Železiarne Podbrezová

236

91

12

327

12

 

5.

Kovács Patrik

KO Fiľakovo

232

87

17

319

12

 

6.

Lagová Lenka

KK Inter Bratislava

220

96

14

316

12

 

7.

Benko Andrej

TJ Tatran Spišská Nová Ves

230

85

13

315

12

 

8.

Slimák Samuel

KK Pobedim

226

78

17

304

12

 

9.

Dúdik Samuel

KK Pobedim

214

89

13

303

12

 

10.

Kucková Bibiana

TJ Tatran Spišská Nová Ves

209

93

9

302

12

 

11.

Pečenkár Ondrej

KK Pobedim

209

93

14

302

12

 

12.

Bednár Patrik

ŠKK Trstená

208

86

18

294

12

 

13.

Benický Martin

ŠKK Trstená

217

66

16

283

12

 

14.

Mikolaj David Samuel 

TJ Tatran Spišská Nová Ves

207

52

21

259

12

 

15.

Kubová Michaela

KK Šemša

193

64

20

257

12

 

16.

Beskidová Veronika

MKK Galanta

191

56

25

247

12

 

17.

Kosár Viktória

MKK Galanta

182

58

19

240

12

 

18.

Jediný Jarko

KK Inter Bratislava

81

36

39

117

 

 

Pohár MLÁDEŽE    U - 12    SKoZ  - 2018 - 19

 

 

                                                                                     Bratislava   Podbrez.   V.Šariš

1.

Kánová Michaela

ŠK Železiarne Podbrezová

45

14

100

18

 

 

 

 

177

2.

Sabová Šarlota

ŠK Železiarne Podbrezová

70

16

70

16

 

 

 

 

172

3.

Mócová Daniela

ŠK Železiarne Podbrezová

35

13

85

17

 

 

 

 

150

4.

Kovács Patrik

KO Fiľakovo

55

15

55

15

 

 

 

 

140

5.

Benko Andrej

TJ Tatran Spišská Nová Ves

85

17

25

12

 

 

 

 

139

6.

Pečenkár Ondrej

KK Pobedim

100

18

 

8

 

 

 

 

126

7.

Lagová Lenka

KK Inter Bratislava

25

12

35

13

 

 

 

 

85

8.

Lopušná Zuzana

ŠK Železiarne Podbrezová

 

 

45

14

 

 

 

 

59

9.

Dúdik Samuel

KK Pobedim

15

11

 

10

 

 

 

 

36

10.

Slimák Samuel

KK Pobedim

 

7

15

11

 

 

 

 

33

11.

Kucková Bibiana

TJ Tatran Spišská Nová Ves

 

9

 

9

 

 

 

 

18

12.

Bednár Patrik

ŠKK Trstená

 

10

 

7

 

 

 

 

17

13.

Benický Martin

ŠKK Trstená

 

6

 

6

 

 

 

 

12

14.

Mikolaj David Samuel

TJ Tatran Spišská Nová Ves

 

5

 

5

 

 

 

 

10

15.

Mrázová Zuzana Anna

TJ Rakovice

 

8

 

 

 

 

 

 

8

16.

Beskidová Veronika

MKK Galanta

 

4

 

3

 

 

 

 

7

17.

Kubová Michaela

KK Šemša

 

 

 

4

 

 

 

 

4

18.

Malgot Michal

KK Tatran Bratislava

 

3

 

 

 

 

 

 

3

19.

Malgot Matúš

KK Tatran Bratislava

 

2

 

 

 

 

 

 

2

20.

Jediný Jarko

KK Inter Bratislava

 

1

 

1

 

 

 

 

2

21.

Kosár Viktória

MKK Galanta

 

 

 

2

 

 

 

 

2