Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kolkársky turnaj počas dňa obce Šemša

7. 9. 2011

V nedeľu 28.8.2011 , počas osláv dňa obce Šemša sa konal aj kolkársky turnaj za účasti družstiev : KK SABI Sabinov , Imkotex Sabinov , ŠKK Strážske , PKŠ Košice a dvoch domácich družstiev KK Šemša "A" a "B". Vo výbornej atmosfére zvíťazilo družstvo KK Šemša "A" pred Imkotexom Sabinov a PKŠ Košice . V súťaži jednotlivcov zvíťazil NOVOTNÝ Miro ml. pred SOPKOM Pavlom a GREGOM Štefanom .

Výsledky : 1. miesto -      KK Šemša "A"        1036

                                        NOVOTNÝ Miro ml.       270      1.

                                        GREGA Štefan              260       3.

                                        NOVOTNÝ Miro st.        252

                                        KUBA Miroslav              254

                  2. miestoIMKOTEX Sabinov        988

                                        SEKERÁK Jozef            254

                                        KLIMKO Marián             243

                                        MACHA Václav               248

                                        BELLA Rasťo                243

                  3. miesto -       PKŠ Košice              986

                                           SOPKO Pavol             262     2.

                                           ČÉČI Patrik                 254

                                           RYBIČKA Braňo         240

                                           KUBA Mikuláš            230

                  4. miesto -      KK Šemša "B"          916

                                         TORISKÝ Marcel         256

                                         NOVOTNÝ Peter         213

                                         KUBA Ján                    218

                                         KUBA Martin st.          229

                  5. miesto -    KK SABI Sabinov       915

                                        ROKOŠNÝ Peter         211

                                        REISTETTER Ján       224

                                        FABIAN Jaroslav         236

                                        DUJAVA Dušan           244

                  6. miesto -     ŠKK Strážske           828

                                        KONEČNÝ Marián      245

                                        MARCINOVÁ Monika  159

                                        IHNÁTOVÁ Anna         192

                                        CIBULKA Ján              232